Logo firmy DCB - home
Nabídka:
O firmě
SW Řešení
Produkty a Služby
Obsah stránek
Aktuality
Kontakty
 ČeskyEnglish
Řešení
Ilustrační foto

DCB pracuje na vývoji vlastních softwarových aplikací a poskytuje komplexní řešení zejména pro oblasti:

Penzijní fondy

Komplexní řešení informačního systému pro správu a řízení penzijních fondů, které zahrnuje administrativní aplikaci Alfa systém, inteligentní Internetový informační portál PF Online a aplikaci pro podporu rychlého a efektivního rozhodování a řízení.


Státní správa

Řešení tvoří zejména systém pro podporu rozhodování případně aplikování technologie Data Warehouse pro specifické potřeby klienta (Armáda ČR, SCP).

Zdravotnictví

Komplexní lékařský a administrativní systém pro řízení zdravotní péče v prostředí Internetu. Součástí tohoto řešení je základní evidenční systém (IS pro lékaře a pacienty včetně správy dokumentů), virtuální pojišťovnu pracující v prostředí Internetu a informační portál druhé generace pro přístup ke zdravotnickým informacím.

Pojišťovnictví

Řešení je založeno na třech pilířích – informačním systému pojišťovny, systému pro podporu rozhodování a nástroji pro pokročilé predikční modelování nad velkoobjemovým datovým skladem.

Datová integrace a správa dat

Komplexní řešení spojující aplikaci určenou pro správu dat a konzultačně-analytické služby datové integrace. Aplikaci je možné využít jako samostatný prvek obsluhující více informačních systémů nebo ji implementovat jako součást řešení BI.

Statistika a plánování

Komplexní systém pokrývající oblast statistik pro státní statistické úřady či agentury v celém požadovaném spektru funkcionalit, systému pro správu dokumentů, portálového řešení a technologie Data Warehouse. Součástí muže být i systém pro plánování, založený na technologii BI.

Doplňkově nabízíme také konzultační a analytické služby v oblasti statistických normativů a jejich implementace.(c)2004 DCB Actuaries & Consultants
Optimalizováno pro Internet Explorer. Poslední aktualizace: 21.03.2017
info